Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży
Ładowanie Wydarzenia

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia » Rozpal swoją wiarę; spotkania teologiczno-liturgiczne » Rozpal swoją wiarę; spotkania teologiczno-liturgiczne

Rozpal swoją wiarę; spotkania teologiczno-liturgiczne

Parafia św. Włodzimierza w Warszawie zaprasza w każdy 3. czwartek miesiąca na cykl spotkań “Rozpal swoją wiarę”. Spotkania skierowane są do studentów, dorosłej młodzieży oraz wszystkich zainteresowanych pogłębianiem swojej wiary. Pierwsze spotkanie 20 października o godz. 19:00. Będziemy modlić się przed Najświętszym Sakramentem, a konferencję inauguracyjną wygłosi ks. dr Zbigniew Grochowski, doktor nauk biblijnych i archeologii, wykładowca Pisma Świętego i języków biblijnych w Wyższym Seminarium Duchownym w Elblągu, adiunkt w Katedrze Historii Biblijnej UKSW.

Data:
16 lutego 2023
Czas:
Kategorie Wydarzenie:
,

Parafia św. Włodzimierza w Warszawie (Bródno)
Ludwika Kondratowicza 2
Warszawa, mazowieckie 03-242 Poland