• To wydarzenie minęło.

W sobotę 8 października o godz. 10.00 w Kościele Konkatedralnym na Kamionku odbędzie się uroczystość mianowania nowych lektorów i ceremoniarzy.

Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość księży proboszczów i opiekunów parafialnych wspólnot liturgicznych wraz z delegacjami ministrantów i lektorów, a także rodziców i przyjaciół tegorocznych kandydatów.

Księży proboszczów oraz księży opiekunów Liturgicznej Służby Ołtarza zapraszamy do koncelebry. Prosimy o zabranie alb i przyjście do zakrystii konkatedralnej nie później niż 15 minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej. W dniu promocji kandydaci proszeni są o przybycie o godz. 9.15.

Próba przed uroczystością odbędzie się tydzień wcześniej, 1 października o godz. 10:00 w tym samym miejscu.

Data:
8 października 2022