• To wydarzenie minęło.

W piątek 31 marca ulicami Żoliborza przejdzie XXIII Ogólnopolska Droga Krzyżowa Świata Pracy.
W wydarzeniu wezmą udział delegacje regionalne NSZZ Solidarność a także reprezentanci grup zawodowych i duszpasterstw ludzi pracy z całej Polski.
Hasłem tegorocznego wydarzenia będą słowa bł. ks. Jerzego Popiełuszki: “Tylko ludzie silni nadzieją są zdolni przetrwać wszelkie trudności”. W tym roku będziemy się modlić o Zjednoczenie Narodu i Kościoła wobec wyzwań współczesności.
Rozważania stacji Drogi Krzyżowej przygotują i przedstawią przedstawiciele świata pracy.

Droga Krzyżowa wyruszy na ulice Żoliborza z kościoła Świętego Stanisława Kostki po Mszy Świętej o godzinie 17:00.

Wydarzenie tradycyjnie zorganizowane jest przez NSZZ solidarność i przez Parafię Świętego Stanisława Kostki na Żoliborzu W Warszawie.

Data:
31 marca 2023