• To wydarzenie minęło.

Już siódmy raz w parafii św. Izydora w Markach orgaznizowany jest wieczór uwielbienia „Noc Świętych” podczas którego gromadzimy się przy relikwiach świętych i błogosławionych. Nasze świętowanie Uroczystości Wszystkich Świętych rozpoczynamy 31 października wieczorem. 17.15 – różaniec,  o godz. 18.00 uroczysta Msza Św., a po niej, ok 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, gdzie dziękujemy Bogu za dar świętych. Naszemu nabożeństwu towarzyszy ponad 100 relikwii świętych i błogosławionych z całego świata. W tym roku w sposób szczególny będziemy czcić relikwie św. Izydora Oracza, patrona naszej parafii, którego relikwie w tym roku zostały wprowadzone do naszej parafii w roku jubileuszowym ustanowionym przez papieża Franciszka dla Hiszpanii z okazji 400 lat od kanonizacji św. Izydora. Ponad to będą obecne relikwie św. Antoniego z Padwy oraz św. Karola de Foucauld, w tym roku kanonizowanego przez papieża Franciszka.

Data:
31 października 2022