Ładowanie Wydarzenia

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia » Msza Święta z okazji 25-lecia XCIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta

• To wydarzenie minęło.

W dniach 20 – 22 października 2022 r. w szkole odbędzie się XXII Zjazd Klubu Herbertowskich Szkół. Klub Herbertowskich Szkół to stowarzyszenie, do którego należy 16 szkół polskich i 1 z USA (Nowy Jork) noszących imię Zbigniewa Herberta. Liceum na Pradze jest członkiem założycielem tej organizacji. Tegoroczny Zjazd jest jednocześnie uświetnieniem 25 – lecia istnienia XCIX Liceum Ogólnokształcącego, dlatego będzie gościć przedstawicieli Szkół Herbertowskich – nauczycieli i uczniów oraz wszystkie zaproszone osobistości.

Uroczystości rozpoczną się 20 października 2022 r. o godzinie 9:30 mszą św. w sanktuarium Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników. Potem przeniosą się do siedziby szkoły przy ulicy Fundamentowej 38/42.

Data:
20 października 2022
Godzina:
Kategorie Wydarzenie:
,

Parafia Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników w Warszawie (Grochów)
Aleja Stanów Zjednoczonych 55
Warszawa, mazowieckie 04-036 Poland