Ładowanie Wydarzenia

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia » Msza Święta w Centrum Interwencji Kryzysowej w Otwocku

Msza Święta w Centrum Interwencji Kryzysowej w Otwocku

• To wydarzenie minęło.

Biskup Romuald Kamiński odwiedzi Centrum Interwencji Kryzysowej „Dom Otwartych Serc” w Otwocku i odprawi tam Mszę Świętą.

„Centrum Interwencji Kryzysowej „Dom Otwartych Serc” Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej wsparciem dla ofiar przemocy w rodzinie”

Centrum Interwencji Kryzysowej „Dom Otwartych Serc” Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej realizuje zadanie z zakresu pomocy społecznej polegające na prowadzeniu Centrum Interwencji Kryzysowej w Otwocku w latach 2017-2019. Realizacja zadania możliwa jest dzięki dotacji Starostwa Powiatowego w Otwocku oraz wkładowi własnemu Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Placówka wspiera swoją działalnością osoby dotknięte problemem przemocy, osoby doświadczające różnorakich sytuacji kryzysowych, takich jak bezdomność, uzależnienia, utrata pracy. W sposób szczególny działania Centrum Interwencji Kryzysowej skierowane są na pomoc kobietom – matkom i dzieciom, które muszą opuścić dotychczasowe miejsce zamieszkania ze względu na doznawaną przemoc, poprzez możliwość zatrzymania w hostelu.

Źródło: https://cdwp.caritas.pl/placowki-socjalne/centrum-interwencji-kryzysowej-w-otwocku/

Data:
24 kwietnia 2023
Godzina:
Kategoria Wydarzenie:

„Centrum Interwencji Kryzysowej „Dom Otwartych Serc”
ul. Tadeusza 22
Otwock, mazowieckie 05-400 Poland