Ładowanie Wydarzenia

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia » Loretańskie drogowskazy: Weekend od Boga. Owocuj!

Loretańskie drogowskazy: Weekend od Boga. Owocuj!

• To wydarzenie minęło.

Weekend od Boga – zaskakująca nazwa rekolekcji ma nie tylko przykuć Twoją uwagę, ale też pomóc w uświadomieniu, że wielkopostny czas pracy wewnętrznej nad sobą otrzymujemy od Boga, dobrego Stwórcy i Przyjaciela.

Jeśli chciałbyś lepiej odkryć tę prawdę – zapraszamy do Loretto! Weekend od Boga to czas skupienia i rekreacji, w którym połączymy modlitwę i relaks.

Weekend od Boga. Owocuj!
25-27 marca 2022 roku

Informacje organizacyjne:

• rozpoczęcie 25 marca (piątek) o godz. 16.00. Jeśli dojedziesz później – nie jest to problem, ale prosimy o informację.
    • kolacja
    • katecheza wprowadzająca i adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Nic tak nie integruje jak planszówki.
Prosimy, przywieź swoją ulubioną grę, w którą zagrasz z innymi uczestnikami przed zaśnięciem.

• 26 marca (sobota):
    • jutrznia o 7.30
    • w programie dnia: katecheza, medytacja, dzielenie w grupach, Eucharystia, spacer po lesie, rozgrywki sportowe i ognisko z kiełbaskami.
  • 27 marca (niedziela):
    • katecheza i warsztaty z bibliodramy
    • zakończenie ok. godz. 16.00
  • prowadzący: ks. Kamil Falkowski (Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej), s. Wioletta Ostrowska (siostry loretanki) i Beata Chrudzimska (trener bibliodramy)

Początek:
25 marca 2022 g. 16:00