Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Forum Młodych 24-29 lipca 2022 odbędzie się w Laskach k. Warszawy.
Forum skierowane jest do osób w wieku 14-19 lat i będzie prowadzone w dwóch językach, po polsku i ukraińsku.
Organizowane od wielu lat przez Wspólnotę Emmanuel spotkanie dla młodych. W czasie tych kilku wakacyjnych dni, każdy może w osobisty sposób doświadczyć miłości Boga, odpowiedzieć sobie na ważne życiowe pytania i poznać ludzi, dla których wiara jest ważna. Forum odbywa się w atmosferze otwartości, radości i wzajemnego zaufania.
W programie nie zabraknie czasu na modlitwę i refleksję – codzienna Msza i Adoracja; wspólną zabawę – aktywności ruchowe dla każdego; zdobywanie nowych umiejętności – Talent Corners. To wszystko odbędzie się w wyjątkowym miejscu tuż przy Kampinosie na terenie Ośrodka dla Dzieci Niewidomych w Laskach k. Warszawy, miejscu drogim bł. Matce Elżbiecie Róży Czackiej oraz bł. kard. Stefanowi Wyszyńskiemu, których beatyfikację przeżywaliśmy w zeszłym roku.
Jak mogliśmy tego doświadczyć w latach ubiegłych to wakacyjne spotkanie młodych z żywym Kościołem jest dla wielu z nich przełomowym wydarzeniem w życiu. Doświadczają wspólnoty, radości bycia kochanym przez Boga, dzielą się wiarą i nadzieją z innymi.
Zapisz się lub zaproś znajomych już dziś!
Zapisy i więcej informacji: https://www.emmanuel.info.pl/forum/

Szczegóły

Początek:
24 lipca 2022
Koniec:
29 lipca 2022
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Laski k. Warszawy
Laski, mazowieckie 05-080 Poland + Google Map
©copyright - Diecezja Warszawsko-Praska
Strona główna Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży