Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia przed Uroczystością Wszystkich Świętych – zaproszenia

Wydarzenia przed Uroczystością Wszystkich Świętych – zaproszenia

W przededniu Uroczystości Wszystkich Świętych w wielu parafiach naszej diecezji odbywają się spotkania dla dzieci i młodzieży, których celem jest promowanie cywilizacji miłości i powołania do świętości.

Poniżej lista spotkań zgłoszonych dotychczas na adres biura prasowego. Jeśli jeszcze nie ma wydarzenia organizowanego w twojej parafii, prześlij informację na [email protected]


Parafia Matki Boskiej Zwycięskiej w Warszawie

W poniedziałek 31 października odbędzie się procesja różańcowa ze świętymi, ulicami Rembertowa. Zaproszone są dzieci, młodzież i całe rodziny. Rozpocznie się o godz. 19:00 pod kościołem i zakończy na cmentarzu parafialnym. Uczestnicy zaproszeni są do przebrania za wybranego świętego – najlepsze stroje zostaną nagrodzone.


Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku

29 października w godzinach 14:00-17:00 odbędzie się Bal Wszystkich Świętych.


Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Warszawie-Aninie

W niedzielę 30 października odbędzie się II Parafialny Bal Świętych. Na rozpoczęcie Msza Święta o godz. 11:30 z uroczystą procesją i śpiewem litanii do wszystkich świętych. Po Mszy Świętej 45 minutowy bal i konkurs na strój świętego.


Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie

W poniedziałek 31 października Mszą świętą o godz. 18:00 rozpocznie się Marsz Świętości. Następnie przejazd samochodami we własnym zakresie na wołomiński cmentarz, gdzie ok. godz. 19:00 rozpocznie się procesja. Zachęcamy, by wziąć ze sobą lampiony.

Dzieci i młodzież zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych w sobotę 5 listopada. Rozpoczęcie o godz. 19.00 w salce nad zakrystią. W programie tańce, zabawy oraz konkurs na strój świętego. Przynosimy składkę w wysokości 10 zł. Dzieci poniżej klasy 7 SP muszą zostać odebrane najpóźniej o godz. 22:00. Osoby niepełnoletnie prosimy o pisemną zgodę rodzica na udział w zabawie.


Parafia Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników w Warszawie

27 października o godz. 17:00 odbędzie się Bal Wszystkich Świętych. Rozpoczęcie różańcem w kościele potem Korowód Wszystkich Świętych, zabawy, przekąski, przedstawienie o świętych oraz konkurs na strój. 


Parafia Najczystszego Serca Maryi w Warszawie

W niedzielę 30 października odbędzie się Marsz wszystkich Świętych! Zaproszeni są wszyscy, dla których bliscy sercu są nasi patroni. Początek po Mszy dla dzieci o 11:00. Procesja wyjdzie na Plac Szembeka, gdzie śpiewane będą piosenki o świętych, będzie także czas na tańce, spróbowanie Bożych Krówek, ciepłą herbatę oraz wylosowanie świętych patronów na kolejny rok. Zachęcamy dzieci i dorosłych do przebrania się za ulubionego świętego. Niech rośnie nasza wiara oraz świadomość, że niebo jest dla każdego z nas i że nikt nie idzie tam sam!


Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, Warszawa- Falenica

29 października o godz. 19:00 odbędzie się Bal Wszystkich Świętych w domu parafialnym przy parafii NSPJ.


Parafia Opatrzności Bożej w Warszawie-Wesołej

4.11.2022 r. o godzinie 17:30 odbędzie się Bal Wszystkich Świętych.


Parafia Przemienienia Pańskiego w Radzyminie

W niedzielę 30 października odbędzie się Orszak Świętych. Rozpoczęcie Mszą świętą o 11.30 w Kolegiacie Radzymińskiej. Po Mszy świętej przejście w uroczystym Orszaku i wspólne śpiewanie radosnych pieśni o świętych.


Parafia Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłosnej

31 października w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych parafia organizuje następujące obchody:
godz. 18:00 uroczysta Msza Święta w kościele parafialnym
godz. 19:00 Bal Wszystkich Świętych w sali rekreacyjno-sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku (ul. Głowackiego 47), dla dzieci wraz z rodzicami – każde dziecko przebiera się za wybranego świętego i potrafi w kilku zdaniach o nim opowiedzieć. Zabawy będzie prowadził wodzirej z pomocą animatorów do ok. godz. 21.


Parafia św. Andrzeja Boboli w Markach

W sobotę 29 października odbędzie się Bal Wszystkich Świętych. O godzinie 16:00 w kościele Eucharystia, na którą zaproszone są dzieci i dorośli w przebraniach świętych. Po Eucharystii uroczystym pochodem przejście do szkoły podstawowej przy ulicy Wczasowej, gdzie pod przewodnictwem wodzireja „Jasia Pociechy” odbędzie się wspólna zabawa. Na wszystkich będą czekać słodkości i smakołyki, a uczestnicy prezentujący najciekawsze stroje świętych otrzymają nagrody.


Parafia św. Faustyny w Warszawie

W sobotę, 29 października, zapraszamy wszystkie dzieci na „Bal Świętych”, który odbędzie się w domu parafialnym. Podczas Balu nie zabraknie: dobrej zabawy, konkursów, zagadek i wielu innych atrakcji. Udział w Balu jest darmowy, ale dzieci obowiązkowo przebierają się w strój wybranego przez siebie Świętego. Zabawa rozpoczyna się o godz. 19.00.


Parafia św. Hieronima w Starej Miłosnej

W sobotę 29 października w godz. 15:00-17:30 w auli Szkoły Podstawowej nr 385 odbędzie się Bal Wszystkich Świętych. W czasie zabawy konkurs na prezentację świętego oraz poczęstunek. Mile widziane przebrania.


Parafia św. Izydora w Markach

Już siódmy raz w parafii św. Izydora w Markach orgaznizowany jest wieczór uwielbienia „Noc Świętych” podczas którego gromadzimy się przy relikwiach świętych i błogosławionych. Nasze świętowanie Uroczystości Wszystkich Świętych rozpoczynamy 31 października wieczorem. 17.15 – różaniec,  o godz. 18.00 uroczysta Msza Św., a po niej, ok 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, gdzie dziękujemy Bogu za dar świętych. Naszemu nabożeństwu towarzyszy ponad 100 relikwii świętych i błogosławionych z całego świata. W tym roku w sposób szczególny będziemy czcić relikwie św. Izydora Oracza, patrona naszej parafii, którego relikwie w tym roku zostały wprowadzone do naszej parafii w roku jubileuszowym ustanowionym przez papieża Franciszka dla Hiszpanii z okazji 400 lat od kanonizacji św. Izydora. Ponad to będą obecne relikwie św. Antoniego z Padwy oraz św. Karola de Foucauld, w tym roku kanonizowanego przez papieża Franciszka.


Parafia św. Jana Kantego w Legionowie

W niedzielę 30 października zapraszamy na Orszak świętych. Wyruszymy po Mszy św. o godz. 11:30. Zachęcamy do włączenia się we wspólne świętowanie, przebrania się, zabrania ze sobą figury albo obrazu ulubionego świętego.


Parafia św. Łucji Dziewicy i Męczennicy w Warszawie

W piątek 28 października odbędzie się Bal Wszystkich Świętych. Na początek różaniec o godz. 16:30, następnie orszak święty, który zakończy się wspólnymi zabawami i poczęstunkiem w salce parafialnej. Zachęcamy, aby już na różaniec przyjść w stroju wybranego świętego lub anioła.


Parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Warszawie

31 października w godz. 21:00-0:00 odbędzie się Noc Świętych. Przebieg nabożeństwa: Liturgia Słowa połączona z namaszczeniem olejem, komunia św. i procesja z relikwiami świętych oraz adoracja Najświętszego Sakramentu. Po wszystkim zapraszamy na agapę.


Parafia św. o. Pio w Warszawie

W czwartek 27 października o godz. 17:15 zostanie odmówiony różaniec ze Wszystkimi Świętymi. Dzieci proszone są o przebranie się za ulubionego świętego. Następnie przejdzie procesja różańcowa w kościele i wokół kościoła. Najpiękniejsze i najbardziej trafione stroje będą nagrodzone. Tego dnia rozwiązany zostanie także konkurs na najładniejszy różaniec.


Parafia św. Rity z Cascii w Warszawie

W niedzielę 30 października odbędzie się II Marsz Świętych u św. Rity. Rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 11:00.


Parafia św. Szczepana I Męczennika w Warszawie

W poniedziałek 31 października o godz. 17;30 odbędzie się Bal Wszystkich Świętych “Święci są OK!”. Na początek zostanie odmówiony różaniec o godz. 17:30, następnie Msza Święta, marsz ulicami parafii oraz bal.


Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Otwocku-Świdrze

Bal Świętych odbędzie się w poniedziałek 31 października. Rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00 w górnym kościele, a następnie bal do godziny 20:00.


Parafia św. Wawrzyńca w Gliniance

W niedzielę 30 października o godz. 13:30 w parafii odbędzie się spotkanie modlitewno-muzyczne ku czci Wszystkich Świętych i bliskich zmarłych.


Parafia św. Włodzimierza w Warszawie

W sobotę 29 października o godz. 16:00 parafia zaprasza dzieci, młodzież i całe rodziny na „procesję świętych”. Warto przebrać się za wybranego świętego – najlepsze stroje zostaną nagrodzone. W ramach tego spotkania uczestnicy usłyszą historie różnych świętych i przejdą z relikwiami wokół kościoła. Następnie każdy będzie mógł powiedzieć za kogo się przebrał. Na koniec zostanie odmówiony różaniec.


Parafia Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach

28 października odbędzie się Bal Wszystkich Świętych w Szkole Podstawowej nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach. 

©copyright - Diecezja Warszawsko-Praska
Strona główna Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży