Diecezja Warszawsko-Praska » Szkolenie liturgiczne dla fotografów i operatorów kamer

Szkolenie liturgiczne dla fotografów i operatorów kamer

Ponad 50 fotografów uczestniczyło w liturgicznym szkoleniu dla fotografów i operatorów kamer organizowanym przez diecezję warszawsko-praską. Spotkanie miało na celu uwrażliwić osoby pracujące podczas kościelnych uroczystości na kwestie liturgiczne oraz usprawnić ich prace.

Część dotyczącą pracy fotografa poprowadził Waldemar Kompała, fotograf z wieloletnim stażem, wykładowca. O przebiegu kościelnych uroczystości i związanych z tym zasadach mówił ks. dr Paweł Cieślik, przewodniczący Diecezjalnej Komisji Liturgicznej.

Uczestnicy szkolenia otrzymają legitymacje, które uprawniają do pracy przy wydarzeniach w parafiach diecezji warszawsko-praskiej.

fot. Karolina Błażejczyk