Diecezja Warszawsko-Praska » Symbole ŚDM w diecezji warszawsko-praskiej

Symbole ŚDM w diecezji warszawsko-praskiej

Symbole Światowych Dni Młodzieży: Krzyż Roku Świętego i ikona Matki Bożej Wybawicielki Ludu Rzymskiego (Salus Populi Romani) odwiedzą naszą diecezję. Będzie to okazja do wspólnej modlitwy i spotkania przygotowujące do kolejnych Światowych Dni Młodzieży.

Program

• 9:30 – Msza św. pod przewodnictwem bpa Jacka Grzybowskiego w katedrze św. Michała i św. Floriana
  • 12:00 – Msza św. pod przewodnictwem bpa Romualda Kamińskiego podczas Diecezjalno-Powiatowo-Gminnych Dożynek w Poświętnem
  • 15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia w katedrze św. Michała i św. Floriana

Poza naszą diecezją symbole ŚDM zagoszczą jeszcze w dwudziestu innych diecezjach w Polsce. Najbliższe spotkanie młodzieży z papieżem odbędzie się w 2023 roku w Lizbonie.