Diecezja Warszawsko-Praska » Spotkanie z delegacją Syryjską Caritas

Spotkanie z delegacją Syryjską Caritas

Zespół Caritas Polska ma przyjemność zaprosić w dniu 24 czerwca 2023 r. koordynatorów wspólnot parafialnych i kościelnych na ciekawe spotkanie z delegacją Syryjską osób, które na co dzień na miejscu odpowiadają za bezpośrednią implementację projektów Caritas Polska na Bliskim Wschodzie.

Będzie to okazja, aby w miłej atmosferze dowiedzieć się o owocach pomocy niesionej przez Polaków, zadać pytania bezpośrednio naszym gościom a poza tym, posmakować lokalnych syryjskich smakołyków, posłuchać religijnych pieśni w języku arabskim i pomodlić się o wspólnie we wspólnych intencjach.

Aby wziąć udział w spotkaniu, prosimy, aby chętni księża proboszczowie i koordynatorzy wspólnot wypełnili krótką ankietę potwierdzającą udział w spotkaniu (termin zgłoszeń do 6 czerwca 2023), do której dostęp można uzyskać klikając w link poniżej:

Dokładna lokalizacja będzie zależeć od liczby uczestników i zostanie podana drogą mailową.

Zespól Caritas Polska