Diecezja Warszawsko-Praska » Spotkanie formacyjne nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej

Spotkanie formacyjne nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej

Zapraszamy nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej na spotkanie formacyjne 19 listopada 2022 r. Spotkanie odbędzie się w parafii św. Apostołów Jana i Pawła na Gocławiu (ul. Kapelanów Armii Krajowej
2, 04-046 Warszawa). Rozpoczęcie o 10:00, zakończenie ok. 13:30. W programie przewidziana jest Msza Święta.
Przypominamy, że po odbyciu kursu i promocji przez biskupa, nadzwyczajni szafarze przechodzą coroczną formację stałą. Spotkania formacji stałej są obowiązkowe i odbywają się w wyznaczone soboty. Od obecności na tych spotkaniach uzależnione jest przedłużenie ważności posługi i legitymacji szafarza nadzwyczajnego Komunii Świętej.

ks. Jakub Sędek
diecezjalny duszpasterz nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej