Diecezja Warszawsko-Praska » Sacrosong 2021 – edycja jesienna

Sacrosong 2021 – edycja jesienna

Koncertem laureatów zakończył się Międzynarodowy Festiwal Pieśni Religijnej i Patriotycznej Sacrosong DWP 2021 – edycja jesienna. Zwycięzcy konkursu zaprezentowali się przed publicznością w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku-Kresach. Nagrody wręczali Biskup Warszawsko-Praskie Romuald Kamiński, prezydent Otwocka Jarosław Margielski oraz prezes Katolickiego Stowarzyszenia Filmowego Ryszard Nowaczewski.

Laureat III miejsca w kategorii soliści dziecięcy podczas Festiwalu SACROSONG DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ – Miłosz Środa.

Laureatka II miejsca w kategorii soliści dziecięcy podczas Festiwalu SACROSONG DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ – Milena Kluczyńska.

Laureatka I miejsca w kategorii soliści dziecięcy podczas Festiwalu SACROSONG DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ – Aleksandra Juchniewicz.

Laureatka II miejsca w kategorii soliści młodzież podczas Festiwalu SACROSONG DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ – Weronika Kołodziejak.

Laureatka II miejsca w kategorii soliści młodzież podczas Festiwalu SACROSONG DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ – Maria Stasiak.

Laureatka I miejsca w kategorii soliści młodzież podczas Festiwalu SACROSONG DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ – Aleksandra Gałecka.

Wyróżnienie w kategorii soliści dorośli podczas Festiwalu SACROSONG DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ – Marzena Solecka.

Laureatka III miejsca w kategorii soliści dorośli podczas Festiwalu SACROSONG DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ – Monika Sokołowska.

Laureatka I miejsca w kategorii soliści dorośli podczas Festiwalu SACROSONG DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ – Ewa Domańska.

Wyróżnienie w kategorii zespoły, chóry dorosłych podczas Festiwalu SACROSONG DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ – Chór parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym.

Wyróżnienie w kategorii piosenka autorska podczas Festiwalu SACROSONG DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ – Aneta Barcik.

Laureat I miejsca w kategorii piosenka autorska podczas Festiwalu SACROSONG DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ – ks. Jan Śmigasiewicz.

Po koncercie laureatów wystąpili: Chór Katedry Warszawsko-Praskiej MUSICA SACRA pod dyr. Pawła Łukaszewskiego oraz Orkiestra Dęta pod dyr. Łukasza Wojakowskiego.

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć na stronie internetowej Sacrosongu.