Diecezja Warszawsko-Praska » Prośba dotycząca wydarzeń przed Uroczystością Wszystkich Świętych

Prośba dotycząca wydarzeń przed Uroczystością Wszystkich Świętych

W przededniu Uroczystości Wszystkich Świętych w wielu parafiach naszej diecezji odbywają się spotkania dla dzieci i młodzieży, których celem jest promowanie cywilizacji miłości i powołania do świętości.

Prosimy księży oraz osoby świeckie odpowiedzialne za organizację wydarzeń przy parafiach o przesyłanie informacji na ten temat na adres [email protected]. Wiadomość powinna zawierać plan wydarzenia, godzinę oraz adres, a także materiały graficzne (jeśli są przygotowane) promujące spotkanie.

Po zakończeniu wydarzenia prosimy również o możliwie szybkie przesyłanie na powyższy adres elektroniczny czterech zdjęć ze spotkania (jeśli na stronie lub Facebooku parafii znajduje się cała galeria, to także link do całej fotogalerii) oraz kilka zdań relacji-opisu. Materiały zostaną wykorzystane do podsumowania tych dni (wpis pojawi się 1 listopada na stronie diecezjalnej) na terenie całej diecezji.

biuro prasowe