Diecezja Warszawsko-Praska » Podziękowanie za rejonowe szkolenia dla katechetów

Podziękowanie za rejonowe szkolenia dla katechetów

W sobotę 22 kwietnia br. odbyło się ostatnie rejonowe szkolenie dla katechetów nt. BYĆ CZUJNYM NAUCZYCIELEM. Spotkania odbywały się sukcesywnie w czterech rejonach: październik – Mińsk Mazowiecki – św. Antoni, listopad – Wołomin – Królowej Polski, styczeń – Warszawa-Tarchomin –  Matki Pięknej Miłości, kwiecień – Warszawa-Grochów – Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Msza Święta z homilią, wykład z prezentacją prowadzony przez p. Ewę Lubianiec i p. Iwonę Dudzińską, rozmowy i wymiana doświadczeń były dla katechetów kolejną okazją do ubogacenia się i poszerzenia swojej wiedzy.

Księżom Proboszczom z parafii, w których odbywały się spotkania dziękujemy za otwartość i bardzo gościnne przyjęcie. Dziękujemy ks. Januszowi Kopczyńskiemu, ks. Grzegorzowi Mioduchowskiemu, ks. Krzysztofowi Krupie i ks. Bogusławowi Kowalskiemu. Bardzo dziękujemy również tym Katechetom, którzy znaleźli czas i przyjęli zaproszenie.

Wydział Nauki Katolickiej