Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Żyła Czesław
Św. Mikołaja Bp, Łoniów, Diec. Sandomierska
11 sierpnia 1957 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
07 września 2013 r., Cmentarz parafii Św. Mikołaja Bp, Łoniów
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Leoncin, AW, 10.08.1957 – 09.08.1958
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 09.08.1958 – 20.06.1960
wikariusz, Św. Katarzyny, Warszawa-Służew, AW, 20.06.1960 – 22.11.1961
wikariusz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 22.11.1961– 01.06.1963
wikariusz, Św. Barbary, Warszawa-Śródmieście, AW, 01.06.1963 –13.05.1966
proboszcz, Św. Andrzeja Ap., Kaszewy, Diec. Łowicka, 13.05.1966 – 22.06.1971
proboszcz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 29.06.1971– 01.07.2001
rezydent, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 01.07.2001– 25.03.2013
wicedziekan, Dekanat Nowodworski, 22.10.1977 – 01.05.1987
dziekan, Dekanat Nowodworski, 01.05.1987 –17.06.2006
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE Łomianki, 25.03.2013 – 07.09.2013 (†)
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 05.12.1981
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, 24.12.1992 – 2002
kanonik emerytowany, Kapituła Katedralna, 2002 – 07.09.2013 (†)