DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Żmijewski Adam
02 sierpnia 1959 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
04 stycznia 2012 r., Cmentarz parafii MB Częstochowskiej, Piastów
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Bartłomieja Ap., Żelechlinek, Diec. Łowicka, 03.08.1959 – 20.06.1960
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 20.06.1960 –10.06.1961
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 10.06.1961– 07.06.1962
wikariusz, MB Częstochowskiej, Piastów, AW, 07.06.1962 – 08.06.1964
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 08.06.1964 – 08.08.1970
proboszcz, Św. Mikołaja Bp, Dzierzbice, Diec. Łowicka, 08.08.1970 – 06.09.1974
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Budziszewice, Diec. Łowicka, 06.09.1974 – 01.09.1991
pomagający duszpastersko, Św. Karola Boromeusza, Warszawa-Las, 01.03.2007 – 04.01.2012 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE im. Kard. Kakowskiego, 25.02.2007 – 04.01.2012 (†)
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993