DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Zawadka Artur
Św. Józefa, Trąbki, Diec. Siedlecka
04 czerwca 2005 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
magister, PWTW, historia Kościoła,
studia doktoranckie, PWTW, historia Kościoła, 2005 – 2008
licencjat, PWTW, historia Kościoła, 2007
wikariusz, Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów, 01.07.2005 – 01.07.2007
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 01.07.2007 – 28.06.2008
wikariusz, Zesłania Ducha Świętego, Ząbki, 28.06.2008 – 30.11.2008
wikariusz, Św. Jerzego Męczennika, Zielonka-Bankowa, 30.11.2008 – 29.08.2009
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 29.08.2009 –11.02.2010
pomagający duszpastersko, Św. O. Pio, Warszawa-Gocław, 11.02.2010 – 21.03.2011
urlop, 11.02.2010 – 01.01.2011
kapelan, Wspólnota „Chleb Życia”, Dom Matki Bożej Ubogich (Zochcin), od 06.09.2018