Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Wyszyński Wiesław
Św. Józefa, Lublin, A-diec. Lubelska
07 czerwca 1992 r., Bp Ryszard Karpiński, Kapucyni (Prowincja Warszawska)
09 grudnia
magister, KUL, teologia, 1992
licencjat, KUL, liturgika, 1996
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 01.03.2015 – 26.08.2015
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, od 26.08.2015
inkardynacja, od Kapucynów, 01.06.2019