Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Wudarkiewicz Zygmunt Antoni
03 sierpnia 1958 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
08 sierpnia 2012 r., Cmentarz Bródzieński
magister, UKSW, homiletyka,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 09.08.1958 – 25.06.1961
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 25.06.1961–11.06.1965
wikariusz, Wszystkich Świętych, Warszawa-Śródmieście, AW, 11.06.1965 –15.09.1971
rezydent, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Ochota, AW, 25.06.1974 –16.05.1975
proboszcz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 16.05.1975 – 03.07.1984
proboszcz, Zmartwychwstania Pańskiego, Warszawa-Targówek, 28.06.1984 – 01.07.1992
rezydent, Wszystkich Świętych, Warszawa-Śródmieście, AW, 21.06.1993 – 08.08.2012 (†)
prefekt, WMSD, 15.09.1971– 25.06.1974
notariusz, Wydział Duszpasterstwa Kurii Metropolitalnej, 25.06.1974 –16.05.1975
wicedziekan, Dekanat Karczewski, 15.11.1975 –13.06.1984
sędzia, Sąd Metropolitalny, 07.08.1984 – 27.06.1987
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
inkardynacja, AW, z DW-P, 21.06.1993
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 24.12.2001