Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Wróblewski Zbigniew
15 czerwca 2002 r., Bp Kazimierz Romaniuk
17 marca
magister, PWTW, katolicka nauka społeczna,
wikariusz, Zesłania Ducha Świętego, Ząbki, 29.06.2002 – 01.07.2006
wikariusz, Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów, 01.07.2006 – 29.08.2010
wikariusz, Św. Kazimierza Królewicza, Kobyłka-Stefanówka, 29.08.2010 – 01.09.2013
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 01.09.2013 – 25.08.2019
wikariusz, Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów, 25.08.2019 – 27.08.2020
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, od 27.08.2020
dekanalny duszpasterz młodzieży, Dekanat Kobyłkowski, 01.09.2010 – 01.09.2013