Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Włas Paweł
Niepokalanego Poczęcia NMP, Ostrów Lubelski, Diec. Siedlecka
17 maja 2008 r., Bp Stanisław Kędziora
29 czerwca
magister, AKW, pedagogika,
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 28.06.2008 – 26.08.2012
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 26.08.2012 – 26.08.2021
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, od 26.08.2021
członek z wyboru, Rada Kapłańska, od 18.04.2018
członek, Zespół ds. Formacji Najmłodszych Kapłanów, od 01.09.2021