DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Winiarek Piotr
11 czerwca 2011 r., Abp Henryk Hoser SAC
29 czerwca
magister, PWTW, teologia,
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 28.08.2011– 26.08.2015
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 26.08.2015 – 26.08.2016
wikariusz, Św. Brata Alberta, Warszawa-Wesoła (Zielona), 26.08.2016 – 26.08.2018
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, od 26.08.2018