Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Więsik Artur
05 czerwca 2004 r., Bp Kazimierz Romaniuk
06 października
magister, PWTW, historia Kościoła, 2004
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Tarchomin (Nowodwory), 03.07.2004 – 28.06.2008
wikariusz, Św. Benedykta, Warszawa-Wawer (Sadul), 28.06.2008 – 26.08.2012
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 26.08.2012 – 27.08.2020
dyrektor administracyjny, Radio Warszawa 106,2 FM, od 01.04.2009