Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Wierzejski Stanisław
Narodzenia NMP i Św. Michała Arch., Kurów, A-diec. Lubelska
16 października 1932 r., Abp Stanisław Gall, AW
12 stycznia 1995 r., Cmentarz Bródzieński
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Anny, Grodzisk Mazowiecki, AW, 15.01.1945 – 30.04.1945
wikariusz, Św. Barbary, Warszawa-Śródmieście, AW, 20.09.1946 –15.09.1951
administrator, Św. Wawrzyńca DM, Sochaczew, Diec. Łowicka, 15.09.1951–19.05.1958
notariusz, Sąd Metropolitalny, 1937 – 20.09.1946
dziekan, Dekanat Sochaczewski, 15.09.1951–19.04.1958
dziekan, Dekanat Praga-Południe, 29.03.1958 –15.12.1981
członek, Komisja ds. Organistowskich, 02.01.1964 – 02.01.1967
członek, Komisja Rewizyjna, 02.01.1964 – 06.03.1986
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 29.08.1952
Prałat honorowy Jego Świątobliwości, AW, 22.03.1970