DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Wardziak Andrzej Grzegorz
07 sierpnia 1955 r., Bp Wacław Majewski, AW
06 czerwca 2007 r., Cmentarz Powązkowski
ex universa, WMSD,
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 24.08.1955 –13.03.1956
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 13.03.1956 – 09.10.1956
wikariusz, MB Częstochowskiej, Piastów, AW, 09.10.1956 –10.08.1957
wikariusz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Warszawa-Jelonki, AW, 10.08.1957 – 02.08.1958
wikariusz, Dzieciątka Jezus, Warszawa-Żoliborz, AW, 02.08.1958 –10.06.1961
wikariusz, Św. Barbary, Warszawa-Śródmieście, AW, 10.06.1961– 03.07.1964
administrator, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 03.07.1964 –17.10.1964
administrator, Bożego Ciała, Orłów, Diec. Łowicka, 17.10.1964 –13.11.1965
proboszcz, Bożego Ciała, Orłów, Diec. Łowicka, 13.11.1965 – 28.06.1968
administrator, Świętej Trójcy, Latowicz, 28.06.1968 – 07.01.1969
proboszcz, Świętej Trójcy, Latowicz, 07.01.1969 – 20.06.1997
dziekan, Dekanat Siennicki, 01.08.1988 – 20.06.1997
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DDKE, 20.06.1997 – 06.06.2007 (†)
kanonik gremialny, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 – 2006
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, 2006 – 06.06.2007 (†)