DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Walczewski Władysław
Św. Anny, Bedlno, Diec. Radomska
04 czerwca 1967 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
22 sierpnia 1997 r., Cmentarz parafii MB Częstochowskiej, Józefów
ex universa, WMSD,
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 05.06.1967 – 08.06.1974
wikariusz, Św. Tadeusza Ap., Warszawa-Sadyba, AW, 08.06.1974 – 20.07.1978
wikariusz, Opatrzności Bożej, Warszawa-Rakowiec, AW, 20.07.1978 – 03.01.1980
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 03.01.1980 – 24.10.1982, z obowiązkiem budowy kościoła w Błotach
administrator, Św. Maksymiliana Kolbego, Józefów-Błota, 24.10.1982 –15.03.1988
proboszcz, Św. Maksymiliana Kolbego, Józefów-Błota, 15.03.1988 – 29.06.1995
proboszcz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 30.06.1995 – 22.08.1997 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 01.05.1987
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.1992 – 22.08.1997 (†)