Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Urcus Józef
Św. Wojciecha BM i Św. Barbary DM, Kompina, Diec. Łowicka
08 czerwca 1946 r., Abp Antoni Władysław Szlagowski, AW
25 lutego 2010 r., Cmentarz parafii MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów
ex universa, WMSD,
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 11.06.1946 – 25.08.1947
wikariusz, MB Częstochowskiej, Piastów, AW, 25.08.1947 –18.11.1948
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mszczonów, Diec. Łowicka, 18.11.1948 – 27.08.1949
wikariusz, Św. Anny, Grodzisk Mazowiecki, AW, 27.08.1949 – 28.06.1951
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 28.06.1951– 09.08.1952
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Okęcie, AW, 09.08.1952 –10.08.1957
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 10.08.1957 – 29.08.1959
proboszcz, Św. Anny, Długa Kościelna, 14.10.1962 – 09.01.1971
proboszcz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 28.02.1971– 22.06.1993
rezydent, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 22.06.1993 – 25.02.2010 (†)
wicedziekan, Dekanat Rembertowski, 30.11.1967 – 30.01.1970
dziekan, Dekanat Rembertowski, 30.01.1970 –10.09.1983
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 21.11.1970
kanonik gremialny, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 –1995
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, 1995 – 25.02.2010 (†)
Prałat honorowy Jego Świątobliwości, 24.11.2005