DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Urbańczyk Jan
Św. Wojciecha BM, Sieradz, Diec. Włocławska
06 czerwca 1976 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Łęki Kościelne, Diec. Łowicka, 07.06.1976 – 28.05.1977
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 28.05.1977 – 20.05.1978
wikariusz, Św. Floriana Męczennika, Mogielnica, AW, 20.05.1978 – 25.05.1979
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Rawa Mazowiecka, Diec. Łowicka, 25.05.1979 –16.06.1981
wikariusz, Św. Feliksa z Kantalicjo, Warszawa-Marysin Wawerski, 16.06.1981– 31.05.1982
wikariusz, Św. Zygmunta, Warszawa-Bielany, AW, 31.05.1982 –10.06.1983
wikariusz, Nawiedzenia NMP, Warszawa-Nowe Miasto, AW, 10.06.1983 –13.06.1984
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 13.06.1984 –16.06.1986
wikariusz, Św. Jadwigi Śląskiej, Milanówek, AW, 16.06.1986 – 29.11.1986
wikariusz, Najświętszego SPJ, Skierniewice, Diec. Łowicka, 29.11.1986 –10.06.1987
wikariusz, Świętej Trójcy, Błonie, AW, 10.06.1987 –15.06.1989
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 15.06.1989 – 21.06.1990
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Ochota, AW, 21.06.1990 –19.08.1991
wikariusz, Św. Jadwigi, Warszawa-Pelcowizna, 19.08.1991– 27.06.1992
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
inkardynacja, A-diec. Łódzka, 30.06.1992