DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Talarek Piotr Stanisław
30 maja 2015 r., Abp Henryk Hoser SAC
29 czerwca
magister, PWTW, Nowy Testament, 19.05.2015
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 26.08.2015 – 26.08.2017
pomagający duszpastersko, Św. Augustyna, Kambia, Diec. Makeni (Sierra Leone), 13.09.2017 –11.11.2017
pomagający duszpastersko, Św. Stanisława BM, Nowe Załubice, 12.11.2017 – 26.08.2018
wikariusz, Św. Stanisława BM, Postoliska, od 26.08.2018