Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Szostkiewicz Zbigniew
Św. Wojciecha BM, Kikół, Diec. Włocławska
08 grudnia 1950 r., Kard. Luigi Traglia, AW
10 kwietnia 1997 r., Cmentarz Bródzieński
doktor, Gregoriana, teologia moralna, 01.04.1954
wikariusz, Św. Michała Arch., Rzym-Pietralata, Diec. Rzymska, 01.04.1954 –15.02.1955
rezydent, Św. Urbana i Wawrzyńca, Rzym, Diec. Rzymska, 15.02.1955 – 01.07.1956
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Warszawa-Tamka, AW, 11.11.1957 – 09.08.1958
redaktor, Sacrum Poloniae Millenium (Rzym), 01.04.1954 – 09.11.1957
redaktor, Duszpasterz Polski Zagranicą (Rzym), 01.04.1954 – 09.11.1957
kapelan, Siostry Franciszkanki Misjonarki Najświętszego Serca (Lido dei Pini), 01.07.1956 – 09.11.1957
kapelan, Siostry Niepokalanki (Łomianki-Buraków), 09.08.1958 – 25.09.1959
kapelan, Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Międzylesie), 25.09.1959 –10.04.1997 (†)
kapelan, Międzyleski Szpital Specjalistyczny (Warszawa), 18.11.1960 –10.04.1997 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 29.08.1979