Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Szczepanik Krzysztof
Św. Leonarda, Liw, Diec. Drohiczyńska
17 maja 2008 r., Bp Stanisław Kędziora
25 lipca
magister, AKW, teologia moralna,
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Tarchomin (Nowodwory), 01.07.2008 – 27.08.2014
wikariusz, Św. Barnaby Ap., Warszawa-Zacisze, 27.08.2014 – 01.07.2015, ze skierowaniem do CFM (Sierra Leone)
wikariusz, Św. Augustyna, Kambia, Diec. Makeni (Sierra Leone), 01.07.2015 – 26.08.2017
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 26.08.2017 – 25.08.2019
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, od 25.08.2019