DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Świętochowski Andrzej
03 sierpnia 1958 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
01 lipca 2015 r., Cmentarz Wolski
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Klemensa PM, Klembów, 04.08.1958 – 20.06.1960
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Ursus, AW, 20.06.1960 –10.06.1961
wikariusz, Św. Krzysztofa, Podkowa Leśna, AW, 10.06.1961– 07.06.1962
wikariusz, Św. Floriana, Brwinów, AW, 07.06.1962 – 01.06.1963
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 01.06.1963 –11.06.1965
wikariusz, NMP Królowej Świata, Warszawa-Ochota, AW, 11.06.1965 – 02.06.1969
proboszcz, Św. Mikołaja Bp, Dzierzbice, Diec. Łowicka, 02.06.1969 –10.06.1970
wikariusz, Św. Alojzego Orione, Warszawa-Śródmieście, AW, 10.06.1970 – 06.09.1973
wikariusz, Św. Stanisława BM, Warszawa-Wola, AW, 06.09.1973 – 08.06.1974
administrator, Św. Rocha, Boczki Chełmońskie, Diec. Łowicka, 08.06.1974 – 22.01.1977
proboszcz, Św. Rocha, Boczki Chełmońskie, Diec. Łowicka, 22.01.1977 – 08.07.1978
proboszcz, Św. Stanisława BM, Boguszyce, Diec. Łowicka, 08.07.1978 –18.06.1979
proboszcz, Św. Anny, Długa Kościelna, 30.11.1985 –16.06.1986
rezydent, Św. Jana Bożego, Warszawa-Nowe Miasto, AW, 16.06.1986 –15.06.1988
rezydent, Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów, 15.06.1988 –15.06.1989
kapelan, Szpital Wolski im. Anny Gostyńskiej SPZOZ, 01.06.1973 – 08.06.1974
urlop zdrowotny, 18.06.1979 – 20.12.1979
kapelan, Siostry Niepokalanki (Łomianki-Buraków), 20.12.1979 – 30.11.1985
kapelan, Szpital Powiatowy (Mińsk Maz.), 15.06.1989 – 26.06.1998
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, Siostry Wspomożycielki (Sulejówek), 26.06.1998 – 23.08.2001
mieszkaniec, DDKE, 23.08.2001– 01.07.2015 (†)
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1993