Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Strzelecki Marian
Św. Michała Arch., Goszczyn, AW
16 grudnia 1951 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
15 stycznia 1997 r., Cmentarz parafii Św. Mikołaja Bp, Grójec
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mszczonów, Diec. Łowicka, 02.01.1952 – 28.10.1954
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Warka, AW, 28.10.1954 – 20.07.1956
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 20.07.1956 –10.08.1957
wikariusz, Św. Stanisława Kostki, Warszawa-Żoliborz, AW, 10.08.1957 – 05.08.1959
wikariusz, Św. Katarzyny, Warszawa-Służew, AW, 05.08.1959 – 06.08.1960
proboszcz, Bożego Ciała, Orłów, Diec. Łowicka, 06.08.1960 –18.11.1964
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Prażmów, AW, 18.11.1964 – 20.06.1967, z prawem następstwa
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 06.07.1967 – 05.11.1970
proboszcz, Św. Stanisława BM, Lewin, Diec. Łowicka, 05.11.1970 –10.06.1980
rezydent, Narodzenia NMP, Warszawa-Płudy, 20.10.1980 –15.01.1997 (†)
kapelan, Siostry Felicjanki (Wiśniewo), 20.10.1980 –15.01.1997 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992