DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Stelmach Bogdan
Św. Antoniego Padewskiego, Huszlew, Diec. Siedlecka
05 czerwca 1977 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
17 kwietnia 2001 r., Cmentarz parafii Świętej Trójcy, Ząbki
ex universa, WMSD,
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 06.06.1977 – 20.05.1987
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 09.01.1979 – 20.05.1980
wikariusz, Św. Krzysztofa, Podkowa Leśna, AW, 20.05.1980 – 25.06.1984
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 25.06.1984 –15.06.1985
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 15.06.1985 –10.06.1987
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Rawa Mazowiecka, Diec. Łowicka, 20.05.1987 – 09.01.1979
wikariusz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Warszawa-Jelonki, AW, 10.06.1987 – 21.06.1990
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 21.06.1990 – 02.04.1991
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 02.04.1991– 22.06.1992
administrator, MB Nieustającej Pomocy, Otwock-Mlądz, 22.06.1992 – 26.09.1992, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Otwock-Mlądz, 26.09.1992 –17.04.2001 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992