Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Staszak Łukasz
30 maja 2015 r., Abp Henryk Franciszek Hoser SAC
10 września
magister, AKW, patrologia, 19.05.2015
wikariusz, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, 26.08.2015 – 26.08.2021
diecezjalny moderator kół dziecięcych, Żywy Różaniec, także kół młodzieżowych i rodzinnych, od 24.09.2018