DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Staniec Stefan
Narodzenia NMP, Tymbark, Diec. Tarnowska
15 czerwca 1975 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
26 czerwca 1994 r., Cmentarz parafii Narodzenia NMP, Tymbark
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Kiernozia, Diec. Łowicka, 16.06.1975 – 28.05.1977
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Krośniewice, Diec. Łowicka, 28.05.1977 –18.06.1977
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Kocierzew, Diec. Łowicka, 18.06.1977 – 20.05.1978
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Lubania, Diec. Łowicka, 20.05.1978 –15.08.1978
wikariusz, MB Częstochowskiej, Otwock-Świder, 20.05.1980 – 20.07.1982
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 20.07.1982 – 04.01.1985
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 15.06.1985 –15.06.1988
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Grodzisk Mazowiecki, AW, 24.09.1985 –16.06.1986
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 16.06.1986 –15.06.1988
wikariusz, Bogurodzicy Maryi, Warszawa-Jelonki, AW, 15.06.1988 –15.06.1989
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 15.06.1989 – 22.06.1993
rezydent, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 22.06.1993 – 26.06.1994 (†)
urlop zdrowotny, 15.08.1978 – 20.05.1980
urlop zdrowotny, 04.01.1985 – 24.09.1985
kapelan, Szpital Powiatowy (Mińsk Maz.), 15.06.1989 – 22.06.1993
podział diecezji, z AW, 25.03.1992