Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Stalpiński Szczepan
Narodzenia NMP, Sochaczew-Trojanów, Diec. Łowicka
04 czerwca 1978 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
14 stycznia 2011 r., Cmentarz parafii Narodzenia NMP, Sochaczew-Trojanów
magister, UKSW, homiletyka,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Lubochnia, Diec. Łowicka, 05.06.1978 – 25.05.1979
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Maków, Diec. Łowicka, 25.05.1979 – 21.07.1981
wikariusz, Św. Anny, Długa Kościelna, 21.07.1981– 01.01.1986
administrator, NMP Matki Łaski Bożej, Halinów, 01.01.1986 – 01.03.1987
proboszcz, NMP Matki Łaski Bożej, Halinów, 01.03.1987 – 20.01.1988, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 20.01.1988 – 20.06.2000, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, Św. Wacława, Warszawa-Gocławek, 20.06.2000 – 05.07.2009, budowniczy kościoła i plebanii
proboszcz, Św. Michała Arch., Warszawa-Grodzisk, 05.07.2009 –14.01.2011 (†), budowniczy kaplicy w par. Św. Szczepana
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek, Rada ds. Ekonomicznych, 03.04.1992 –14.01.2011 (†)
członek, Komisja ds. Sztuki i Budownictwa Kościelnego, 27.08.2008 –14.01.2011 (†)
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 24.12.1987
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.1997 –14.01.2011 (†)
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, 05.08.2009