Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Średnicki Hieronim Zbigniew
06 czerwca 1976 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
30 września
magister, UKSW, teologia,
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 07.06.1976 –13.06.1984
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Ursus, AW, 13.06.1984 –15.06.1988
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 15.06.1988 – 22.06.1993
proboszcz, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, 22.06.1993 – 09.06.2007, budowniczy kościoła
proboszcz, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 09.06.2007 – 01.07.2020
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
zastępca członka, Rada Kapłańska, 15.06.2009 – 29.08.2010
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 29.08.2010 – 08.12.2017
mieszkaniec, DKE Łomianki, od 01.07.2020
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.2000
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, od 02.10.2005