Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Sosnowski Jan
MB Królowej Polski, Włosań, A-diec. Krakowska
02 czerwca 1985 r., Kard. Józef Glemp, AW
24 czerwca
magister, PWTW, teologia,
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Grodzisk Mazowiecki-Łąki, AW, 03.06.1985 –10.06.1987
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 10.06.1987 – 22.06.1992
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 22.06.1992 – 22.06.1993
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi, 22.06.1993 – 22.06.1994
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 22.06.1994 –18.06.1998
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 18.06.1998 – 25.11.2000
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Szewnica, 25.11.2000 – 26.06.2009
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Pniewnik, 26.06.2009 – 28.08.2011
rezydent, MB Bolesnej, Hałcnów, Diec. Bielsko-Żywiecka, od 28.08.2011
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
inkardynacja, Diec. Bielsko-Żywiecka, z DW-P, 05.2015