Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Sokołowski Wojciech
Najświętszego SPJ, Wojcieszków, Diec. Siedlecka
02 czerwca 2007 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
23 kwietnia
magister, PWTW, teologia, 2007
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 01.07.2007 – 29.08.2010
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Stanisława BM, Stanisławów, 29.08.2010 – 26.08.2011
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 26.08.2011– 26.08.2012
wikariusz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 26.08.2012 – 25.08.2019
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, od 25.08.2019