DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Śnieżek Tadeusz
Podwyższenia Krzyża Świętego, Budzanów, A-diec. Lwowska (Ukraina)
13 czerwca 1948 r., Abp Eugeniusz Baziak, A-diec. Lwowska (Ukraina)
03 stycznia 2002 r., Cmentarz parafii NMP Wspomożenia Wiernych, Kostowiec
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Włoszczowa, Diec. Kielecka, 31.08.1950 – 05.07.1952
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Książ Wielki, Diec. Kielecka, 05.07.1952 – 30.06.1954
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 30.06.1954 – 08.12.1955
wikariusz, Św. Floriana, Brwinów, AW, 08.12.1955 – 22.08.1959
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Warka, AW, 22.08.1959 – 30.06.1961
wikariusz, Św. Jana Kantego, Warszawa-Żoliborz, AW, 30.06.1961– 24.06.1964
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Babice, AW, 24.06.1964 –15.06.1967
proboszcz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Skuły, Diec. Łowicka, 15.06.1967 –10.09.1981
proboszcz, Św. Wojciecha BM, Jeruzal Miński, 10.09.1981–19.02.1984
kapelan, Siostry Franciszkanki Służebnice Krzyża (Laski), 08.09.1948 – 31.08.1950
inkardynacja, AW, z A-diec. Lwowskiej, 01.11.1966
mieszkaniec, DKE im. Kard. Kakowskiego, 25.01.1984 – 22.08.2001
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DDKE, 22.08.2001– 03.01.2002 (†)