DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Skoniecki Włodzimierz
Św. Aleksego, Oleksin, Diec. Siedlecka
08 grudnia 1956 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
14 września 1993 r., Cmentarz parafii Św. Aleksego, Oleksin
ex universa, WMSD,
studia, UKSW, katechetyka, 17.10.1962 – 08.06.1965
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 20.12.1956 –10.08.1957
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 10.08.1957 – 05.08.1959
wikariusz, Najświętszego Zbawiciela, Warszawa-Śródmieście, AW, 05.08.1959 –10.06.1961
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Warszawa-Tamka, AW, 10.06.1961–11.08.1961
wikariusz, Św. Zygmunta, Warszawa-Bielany, AW, 11.08.1961– 08.06.1965
proboszcz, Św. Stanisława BM, Boguszyce, Diec. Łowicka, 08.06.1965 –15.07.1969
proboszcz, Św. Stanisława BM, Postoliska, 15.07.1969 – 27.10.1969
rezydent, Św. Aleksandra, Warszawa-Trakt Królewski, AW, 27.10.1969 – 20.06.1970
proboszcz, MB Bolesnej, Nieborów, Diec. Łowicka, 20.06.1970 – 25.05.1973
proboszcz, Św. Stanisława Kostki, Okuniew, 25.05.1973 – 27.06.1984, budowniczy kościoła w Zabrańcu
proboszcz, Św. Michała Arch., Goszczyn, AW, 10.09.1987 – 21.06.1990
rezydent, Wszystkich Świętych, Warszawa-Śródmieście, AW, 21.06.1990 – 01.07.1992
rezydent, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 01.07.1992 – 22.06.1993
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Pniewnik, 22.06.1993 –14.09.1993 (†)
wicedziekan, Dekanat Jadowski, 20.09.1969 –15.01.1970
nowicjusz, Józefici, Rzym, 27.06.1984 – 03.09.1985
profes czasowy, Józefici, Warszawa, 03.09.1985 –10.09.1987
inkardynacja, z AW, 24.06.1993