DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Sikora Jan
17 grudnia 1950 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
17 sierpnia 2011 r., Cmentarz parafii MB Częstochowskiej, Wołomin
magister, UW, Nowy Testament,
wikariusz, MB Pocieszenia, Żyrardów, Diec. Łowicka, 22.12.1950 – 31.12.1956
wikariusz, Dzieciątka Jezus, Warszawa-Żoliborz, AW, 31.12.1956 –16.09.1960
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Warszawa-Tamka, AW, 16.09.1960 – 07.06.1962
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 07.06.1962 –16.01.1963
proboszcz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 16.01.1963 – 24.06.1999
rezydent, MB Częstochowskiej, Wołomin, 24.06.1999 –17.08.2011 (†)
wicedziekan, Dekanat Radzymiński, 11.11.1967 – 01.05.1987
dziekan, Dekanat Wołomiński, 01.05.1987 – 01.08.1999
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 29.08.1967
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, AW, 28.07.1986
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, 24.12.1992 –1996
kanonik emerytowany, Kapituła Katedralna, 1996 –17.08.2011 (†)