DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Serowik Stanisław
Św. Jana Chrzciciela, Piski, Diec. Łomżyńska
12 czerwca 1966 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
07 stycznia 2009 r., Cmentarz parafii Św. Jana Chrzciciela, Piski
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Michała Arch., Goszczyn, AW, 13.06.1966 – 01.06.1967
wikariusz, Najświętszego SPJ, Kozłów Biskupi, Diec. Łowicka, 01.06.1967 – 24.08.1968
wikariusz, MB Pocieszenia, Żyrardów, Diec. Łowicka, 24.08.1968 – 21.06.1969
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Ursus, AW, 21.06.1969 – 05.08.1971
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 05.08.1971–10.06.1972
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 10.06.1972 – 23.06.1973
proboszcz, Św. Anny, Kiczki, 23.06.1973 – 25.11.1983
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 15.12.1983 – 24.06.1999
proboszcz, Św. Stanisława BM, Ostrów, 24.06.1999 – 07.01.2009 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992