Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Sawicki Jan
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
27 grudnia
licencjat, AKW, teologia pastoralna, 1996
studia doktoranckie, UKSW, homiletyka, 2005 – 2007
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 30.06.1995 – 01.07.1999
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 01.07.1999 – 29.06.2002
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 29.06.2002 – 01.07.2005
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 01.07.2005 – 29.08.2009
wikariusz, Św. Patryka, Warszawa-Gocław, 29.08.2009 – 26.08.2012
wikariusz, Narodzenia NMP, Warszawa-Płudy, 26.08.2012 – 25.08.2019
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 25.08.2019 – 26.02.2020