Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Safader Sławomir
28 maja 1988 r., Kard. Józef Glemp, AW
29 kwietnia 2021 r.
magister, PWTW, historia sztuki, 1988
wikariusz, Najświętszego SPJ, Skierniewice, Diec. Łowicka, 29.05.1988 –19.08.1991
wikariusz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 19.08.1991– 22.06.1993
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 22.06.1993 –18.06.1998
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 18.06.1998 –18.06.2001
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 18.06.2001– 29.08.2009
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 29.08.2009 – 29.08.2010
proboszcz, Św. Anny, Kiczki, 28.08.2010 – 29.12.2018
proboszcz, Św. Pawła Ap., Zakręt, 29.12.2018 – 29.04.2021 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 29.09.2005 –15.06.2009
wicedziekan, Dekanat Siennicki, 25.09.2014 – 29.12.2018
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2012