DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Rybak Kazimierz
06 czerwca 1971 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
12 listopada 2014 r., Cmentarz parafii Św. Wawrzyńca, Glinianka
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Rocha, Jasieniec, AW, 07.06.1971–10.06.1972
wikariusz, Św. Katarzyny DM, Rzeczyca, Diec. Łowicka, 10.06.1972 – 05.06.1973
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 05.06.1973 – 28.05.1977
wikariusz, Św. Anny, Piaseczno, AW, 28.05.1977 – 03.06.1978
proboszcz, Św. Aleksandra BM, Skrzeszewy, AW, 03.06.1978 –10.06.1983
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Szymanów, Diec. Łowicka, 10.06.1983 –16.11.1987
proboszcz, Św. Wojciecha BM, Jeruzal Miński, 16.11.1987 –18.04.1989
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 30.06.2000 – 30.08.2001
pomagający duszpastersko, Św. Wawrzyńca, Glinianka, 01.07.2007 – 01.07.2013
urlop zdrowotny, 18.04.1989 –17.08.1990
kapelan, SS Zespół ZOZ (Rudka k. Mrozów), 17.08.1990 – 29.08.1994
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DDKE, 30.08.2001–12.11.2014 (†)