Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Rosłon Dariusz
17 maja 2008 r., Bp Stanisław Kędziora
19 grudnia
magister, AKW, katolicka nauka społeczna,
wikariusz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 29.06.2008 – 01.09.2013
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 01.09.2013 – 26.08.2017
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 26.08.2017 – 01.07.2021
członek, Komitet Główny Olimpiady Teologii Katolickiej, od 2013
dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Legionowski, 17.02.2016 – 26.08.2017
prefekt, WSD DW-P, prefekt-moderator roku pierwszego (propedeutycznego), od 01.07.2021